Перейти к контенту

КРАЇНИ регіону

Дізнайся про Данон в цих різних країнах і приєднуйся до наших команд

Росія

Співробітники Danone Росія вносять свій внесок в те, яким буде майбутнє завтра.

Компанія активно розвиває відразу кілька напрямків бізнесу: виробництво молочних продуктів і продуктів на рослинній основі, спеціалізованого харчування (дитяче та медичне) і води. 

Приєднуйся до Danone у Росії!

 

 

Україна

"Данон Україна" вже більше 20 років є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. 3 напрямки бізнесу Данон — молочні продукти та продукти на рослинній основі, вода, спеціалізоване харчування — об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя. Приєднуйся до Danone в Україні!

Біларусь

Компанія Danone присутня в Білорусі більше 15 років і реалізує широкий спектр продуктів під різними торговими марками.

Danone Білорусь - це команда професіоналів, а також можливість отримати міжнародний досвід, спробувати себе в різних напрямках бізнесу і побудувати кар'єру від фахівця до керівника.

Приєднуйся до Danone у Білорусі!

Казахстан

Danone Казахстан - це кілька брендів, а також близько 300 співробітників. Компанія виробляє молочні продукти не тільки з коров'ячого молока, а й традиційні для країни продукти з кобилячого і верблюжого молока.

 Danone Казахстан активно розвиває 2 бізнеси: свіжі молочні продукти та продукти на рослинній основі та спеціалізоване харчування.

Приєднуйся до Danone у Казахстані!