Перейти к контенту

Привіт! Мене звати Олександра.

Я працюю в Danone вже більше 5 років.

Я працюю PRGM-менеджером. Я і моя команда відповідаємо за те, який продукт, у якій упаковці та з якою ціною повинен зустрічати наших покупців на полиці магазину.

Мой путь
  • BI аналітик
  • Territory Sales менеджер
  • Shopper Activation менеджер
  • PRGM менеджер

Моя головна мотивація – впливати на навколишній світ.

У мене такий підхід, що щодня потрібно робити якісь правильні справи – не лише стосовно процесу, який ти робиш, а й до людей. Тому я намагаюся робити хоча б одну добру справу стосовно себе чи команди: грамотно вести роботу, мінімізувати помилки. Ось ця місія – нести здоров'я у кожний будинок – це, як на мене, дуже сильно відображає наш підхід до роботи.

Я командний гравець, і без команди мені дуже тяжко
Я командний гравець, і без команди мені дуже тяжко

Я пишаюся своєю командою

У нас крута команда з погляду персоналій – усі дуже доброзичливі, відповідально ставляться до своєї роботи та ніколи не роблять необдуманих кроків.

Не бойся никаких рамок
Не бойся никаких рамок

Ти справді можеш будувати свою кар'єру так, як хочеш

Дуже часто доведеться приймати рішення у невизначених ситуаціях, коли немає готової, шаблонної відповіді, і ти маєш брати відповідальність за це рішення. Але всі наші лінійні керівники готові всіляко сприяти, щоб ти здобув максимально різнобічний досвід, і що дуже важливо – цей досвід дуже цінується, усьому цьому ти вчишся недаремно.


Не бійся жодних обмежень

Ти будуєш свою кар'єру самостійно

У Danone немає обмежень для побудови кар'єрного шляху. Важливо чітко ставити мету і до неї йти, і якщо щось не зрозуміло, якщо щось не виходить, потрібно не боятися попросити поради у своїх колег, тому що тебе ніколи не залишать у біді.

Олександр шукає енергійних і амбітних людей для Danone. Давай з нами?