Перейти к контенту

Привіт! Мене звати Олексій.

Я працюю в Danone уже 6 років.

Я працюю аналітиком бізнес-систем та займаюся двома напрямками. Перше – це використання системи управління складами. Друге – це підтримка запущених складів.

Впливай

У нас багато різних проектів про турботу про довкілля та волонтерство. У Краснодарі я бачу, що реалізуються благодійні проекти. Мій майндсет також помінявся, намагаюся допомагати людям, удома сортую відходи. Мені дуже приємно працювати в компанії, яка приносить користь.

У центрі уваги Danone – люди, а не структури і процеси
У центрі уваги Danone – люди, а не структури і процеси

Співробітники – на першому місці

Умови роботи виставлені в такий спосіб, що тобі приємно працювати. Немає жодного дискомфорту щодо відносин з керівниками, наприклад. Ти можеш поставити будь-яке запитання та отримати відповідь.

На передовій інновацій

Ми одні з перших у Danone у світі, хто запустив WMS віддалено, в умовах COVID'а. До початку цього року я не думав, що це можливо. Перебуваючи вдома, запустити систему, яка на 100% пов'язана із фізичними потоками на складі – це був серйозний виклик, і ми зробили це. Запуск пройшов дуже добре: не було великих втрат або додаткових витрат з боку бізнесу. Ми використовували окуляри доповненої реальності, надягаючи які, ти можеш бачити та чути все, що відбувається на складі.


Немає рамок для розвитку

Ти сам визначаєш своє коло завдань

Одна з рис нашої команди – ми завжди готові виходити за рамки. Навіть якщо це компетенція не наша – ми розуміємо користь для нас та економію часу колег. Це не означає зробити чужу роботу, але дізнатися про щось нове. Тож виклики та виходи за рамки звичайного у нас відбуваються постійно.

Олексій шукає енергійних і амбітних людей для Danone.  Гайда до нас?