Перейти к контенту

Привіт! Мене звати Костянтин.

Я працюю директором з логістики

Моя робота полягає в тому, щоб доставляти продукти харчування Danone у торгові точки наших клієнтів вчасно та з бездоганною якістю

Фокус на гнучкість

Danone це дуже швидка компанія. Тут багато тримається на професіоналізмі людей, на команді, і саме це виділяє Danone. Ми можемо оперативно відповідати на виклики, якісь кризи, вирішувати їх, працювати зі складними проблемними ситуаціями.

 

Дуже круто, коли люди заряджені однією загальною великою ідеєю. І не важливо, який сьогодні день тижня, який час, вечір, ніч, якщо потрібно вирішити проблему – ми збираємося і просто її вирішуємо, де б ми не знаходилися.

Люди, які не просто працюють заради роботи, а захоплені спільною ідеєю
Люди, які не просто працюють заради роботи, а захоплені спільною ідеєю

Я однозначно пишаюся своєю командою справжніх професіоналів

Працювати з колегами - справжній драйв, це енергія, що дозволяє черпати задоволення від роботи, отримувати задоволення від того, що ти робиш.

Я реалізував проекти, в які спочатку ніхто не вірив.

Моя робота завжди сповнена нестандартних рішень, тому що ніколи не знаєш, як піде той чи інший проект або як поведеться той чи інший партнер. Виникали ситуації, коли здавалося, що вона безвихідна, але вихід був. За 8 років у Danone я встиг побачити багато чого. Мені вдавалося не допустити некерованих інфляційних процесів у компанії, стримати зростання цін, стримати якість, отримати той самий обсяг послуг, як і був у рамках контракту.


Я вважаю, що без зусиль не буває зростання

Половина успіху – це бажання та віра, що можливо все

Danone – лідер ринку, і, відповідно, логістика Danone – одна з найсильніших на ринку. Небагато компаній можуть похвалитися таким самим потужним механізмом логістичної машини. Усі інновації вимагають нових підходів, нових методів, які ми допрацьовуємо та розробляємо.

Костянтин шукає енергійних та амбітних людей для Danone.