Перейти к контенту

Привіт, мене звати Микола!

Я – індустриальный технолог

Я відповідаю за якість продукту, повну відповідність технології виробництва та за оптимізацію втрат та витрат. Тобто моє завдання – випускати якісні продукти Danone із мінімальними витратами.

З турботою про світ та майбутнє

Danone – це особлива культура. Я не зустрічав такої в інших компаніях. Це велика соціальна спрямованість, повага до людей у наших засадах, у нашій моделі лідерства. Для мене це дуже важливо. Тому що від атмосфери на роботі взагалі залежить бажання сюди приходити. У складних проектах ти можеш висловлювати свою думку і знаєш, що до неї прислухаються, тому що для нас важливим є не тільки те, що потрібно зробити, але і як це буде зроблено.

Будь-яка інновація – це перш за все робота команд
Будь-яка інновація – це перш за все робота команд

Ми втілюємо проекти разом

Ми відкриті, дивимося на потреби виробництва, отримуємо зворотний зв'язок, залучаючи додаткові ресурси. Те, що ми робимо, дійсно важливе і потрібне.

Ми не стоїмо на місці

Ми завжди маємо творчі завдання, тому що ми не займаємося безпосередньо випуском продукту. У роботі менше рутинних операцій, але ми маємо завжди вигадувати щось нове, оптимізувати те, що є зараз. Тому моя робота завжди сповнена нових викликів і щодня потрібно виходити за межі, щоб бути попереду. У роботі ми не креслимо суворі межі, тому завжди залучаємось до якихось спільних проектів разом із колегами.


Розвивайся як хочеш

Я керую командою та розвиваю експертизу

Я розвиваюся як експерт, тому що ми постійно шукаємо інноваційні підходи до вирішення завдань, зниження втрат. При цьому керую командою, тому я розвиваю свої лідерські якості. Це виклик для мене, керівництво людьми – найскладніше, бо треба знаходити особистий підхід до кожного.

Микола шукає енергійних та підприємливих людей для роботи в Danone. Ти підходиш.