Перейти к контенту

Привіт! Мене звати Олег.

Я менеджер з виробництва на заводі Danone.

Мій завод знаходиться у Кременчуці, Україна. Мені підпорядковані два найбільші підрозділи нашого заводу – виробництво традиційних продуктів та виробнича логістика.

У Danone ти завжди можеш звернутись за порадою

Ми супроводжуємо продукцію від задуму до готового продукту, працюючи разом, щоб гарантувати її безпеку та відмінну якість.

Але найкраще у моїй роботі – це бачити, як ростуть люди у команді. Я підтримую принцип відкритості та завжди готовий допомогти їм розвиватися у компанії.

Фокус на людях
Фокус на людях

У Danone твої ідеї почують

Як керівник, у своїй команді я використовую принцип відкритості і впевнений, що всі мої підлеглі знають, що можуть мені довіряти.

У Danone на тебе чекає незвичайна кар'єра

Моя кар'єра в компанії розпочалася з позиції майстра на заводі у Кременчуці. На той час це було нонсенсом, щоб людину без досвіду майже одразу взяли майстром на завод. Мені пощастило потрапити в той момент, коли на майданчику тільки-но запускалася лінія Obram – новий цех, з новим класним обладнанням. Ми запускали цей цех, почали виробляти перший сир у Кременчуці. Потім на моїх очах запустили виробництво першого зернистого сиру та сметани.


Ти знайдеш підтримку, якщо знаєш, до кого звертатись.

Нерозв'язуваних завдань немає

Виклики можуть бути складними, можуть вирішуватись не так швидко, як хочеться, але вони на 100% вирішуються, навіть якщо на перший погляд здається, що це не так. Цей принцип я тепер щеплю і своїм дітям.

Олег шукає енергійних та амбітних людей для Danone.