Перейти к контенту

Привіт! Мене звати Віка

Я – Senior Innovation Product Manager у Danone.

Я займаюся інноваціями та розробкою нових підходів: нові види взаємодії зі споживачем, нестандартні колаборації із зовнішніми партнерами – шеф-кухарями, вченими, стартапами.

Мой путь
  • Management Trainee R&I
  • Management Trainee Marketing
  • R&I Manager
  • Senior Innovation Product Manager

Фокус на майбутнє

Наша місія – нести здоров'я через продукти харчування— втілюється в моїй роботі щодня. Я підтримую концепцію сталого світогляду у виробництві: наприклад, поділ відходів чи використання багаторазових пляшок. А ще я розповідаю своїм знайомим, що наші продукти справді здорові та корисні, що у них нормальний термін придатності, що ми не додаємо трансжири.

Я пам'ятаю своє перше враження, коли я прийшла до команди
Я пам'ятаю своє перше враження, коли я прийшла до команди

Я думала, що всі будуть так зайняті, що не буде кому допомогти.

Але колеги були готові відповісти на мої питання, незважаючи на свою зайнятість, ніби пам'ятають свої перші місяці роботи у Danone.

Саме в Danone я повірила, що можна мріяти про що завгодно.

Я запустила 13 нових продуктів у 2019 році. Це було свого роду деяке подолання себе: зробити багато чого в стислий термін – непросто, але після цього я лише сильніше повірила у свої сили. У компанії мене приваблює свобода дій. У цієї медалі дві сторони: ти справді можеш обирати, чим займатись, ти нічим не обмежений.

Але ти не завжди розумієш, чого від тебе очікують і як цього досягти. Як ти зробиш, який отримаєш результат – вся відповідальність буде лише на тобі.


Danone – це можливість фантазувати і виконувати мрії.

Можеш бути впевнений – твої ідеї почують

З перших своїх місяців роботи я розуміла, що я роблю проект, у якому маю не просто право голосу, а право приймати рішення.

Віка шукає енергійних та амбітних людей для Danone.