Перейти к контенту

Програми та стажування

Дізнайся більше про програми для молодих талантів в Danone!


ПОЧАТОК КАР'ЄРИ В DANONE

Ми шукаємо амбітних студентів та випускників, які не бояться складних завдань та готові працювати в одній із найбільших світових FMCG-компаній.ПРОГРАМИ В КОЖНІЙ КРАЇНІ


Тривалість: 2 роки

Перевіряти себе на міцність за умов невизначеності. Ти не боїшся складнощів, і в цьому твоя перевага. Приймай новий виклик — підкори кар'єрну хвилю на програмі розвитку Surf Danone, що оплачується. Тобі доведеться щодня виходити за рамки звичного і брати на себе велику відповідальність. Все для того, щоб через 2 роки стати менеджером Danone - найбільшої FMCG-корпорації. 

Дізнайся більше про программу стажування Surf Danone!

Тривалість 6-12 місяців

Danone Dive – гнучка програма оплачуваних стажувань, яка допоможе тобі поєднувати навчання разом із роботою над проектами у найбільшій FMCG-корпорації або одразу поринути у роботу на full-time графік. 

Ми шукаємо молодих, зухвалих та амбітних студентів старших курсів, випускників та професіоналів з невеликим досвідом роботи на стартові позиції стажистів. 

Відгукуйся на вакансії в соціальних мережах, і отримай шанс поринути у кар'єру з Danone. 

Тривалість: 12-18 місяців

Тривалість: 1-1.5 роки

Програма Surf Danone – це програма розвитку для студентів останніх курсів та випускників вузів. 

Умови: крос-функціональна ротація, спеціальна програма навчання, наявність ментора 

Результат: фахівець 

Тривалість: 18 місяців

DANONE YOUNG PRO за 1,5 року перетворить випускника вузу на молодого професіонала, готового до будь-яких викликів та стрімкої кар'єри! 

Хто може стати Danone Young Pro? 

📌 Випускники програм бакалаврату або магістратури, які володіють англійською мовою на рівні Intermediate або вище. 

📌 У Danone Young Pro ми готові запропонувати розвиток та роботу в різних напрямках, тому ми розглядаємо кандидатів з різними спеціальностями. 

 

Дізнатись більше про програму Danone Young Pro!

 

 

Продолжительность: 18 месяцев

Young Graduates – проект із залучення молодих спеціалістів та випускників білоруських вузів для роботи в компанії Danone Білорусь. Кожні півроку компанія проводить набір молодих фахівців, які за результатами всіх етапів відбору можуть бути запрошені на роботу до компанії на 1,5 роки. Протягом програми учасникам надається можливість попрацювати у трьох різних функціях. Після закінчення проекту надається можливість працевлаштування на постійну позицію компанії. 

 

Дізнайся більше про програму Young Grduates!