Перейти к контенту

Наші команди

Різні команди працюють разом, щоб реалізувати нашу концепцію «Одна планета, одне здоров'я»

МАРКЕТИНГ

Команда маркетингу знає все про наших споживачів і щиро вболіває за продукт. Саме завдяки їх ідеям на полиці магазину з'являються довгоочікувані смачні і корисні новинки, які так цінують наші покупці.

Дослідження та інновації

Робота в Команді R & I (дослідження та інновації) – для тих, хто поділяє пристрасть до пошуку нестандартних рішень. Дослідження і створення нових процесів, формул і продуктів, які приносять здоров'я якомога більшій кількості людей, – саме ці завдання розв’язують експерти R & I.

Відділ виробництва

Відділ виробництва – ідеальний майданчик для фахівців із технічним бекґраундом. Саме тут ми створюємо нові інструменти виробництва і впроваджуємо найкращі практики в постійному прагненні досконалості та ефективності.Відділ закупівель

Завдання команди закупівель у Danone – це не тільки забезпечення підприємства сировиною, товарами і послугами. Це набагато більше! Тут знаходять найефективніші способи економії, розвивають постачальників, а також невпинно стежать за екологічністю та безпекою рішень для довкілля. 

Продажі

Команда продажів безпосередньо впливає на бізнес, задаючи темп роботи всій компанії. Ця функція – для тих, хто звик брати від роботи максимум і бачити результат своєї роботи щодня.

Комунікаціi

Відділ комунікацій – це голос Danone. Ця команда керує зв'язками з громадськістю, формуючи імідж Danone.

Фінанси

Команда фінансів – експерти у сфері аналізу великих даних. Відповідати за бюджет однієї з найдинамічніших FMCG непросто, та наші колеги впевнено знаходять найефективніші рішення. Фінанси в Danone – це не нудно!

Відділ якості та харчової безпеки

У руках команди якості та харчової безпеки найцінніше – наша продукція. Тут створюють не тільки стандарти, але й культуру високої якості як спосіб мислення, адже у цьому питанні в Danone немає місця компромісу. 


Відділ управління персоналом

Команда HR створює міцний фундамент для всієї компанії Danone. Завдяки найсучаснішим методикам підбору, навчання і розвитку персоналу ми формуємо професійну команду і підтримуємо особливу корпоративну культуру, підвищуючи ефективність усього бізнесу.


IT

Експерти IT запускають у Danone найсучасніші бізнес-рішення. Це стратегічні партнери бізнесу, і від їхньої злагодженої роботи залежить те, як швидко працюватимуть усі інші функції, а продукція Danone – потраплятиме на полиці магазинів і до споживачів.

Технічний відділ

Команда технічного відділу працює над масштабними проєктами, які впливають на весь бізнес. У компанії, де запускається понад 100 інновацій на рік, завжди знайдеться складний і амбітний проєкт для талановитого інженера.

Логістика

Команда Логістики на щоденній основі віртуозно поєднує поняття «швидко», «ефективно» та «безпечно». Завдяки їхній роботі наші продукти з'являються на полиці магазинів максимально оперативно після їхнього виробництва. 

Планування

Завдяки команді Планування вся компанія працює злагоджено і ефективно, як єдиний механізм. Цей відділ уміє бачити за цифрами логіку процесів, задаючи темп роботи для всіх наших виробничих майданчиків.


Хочеш приєднатися до нашим командам?