Go to content

Junior Brand Manager

  • Posted: 18 Aug 2021
  • Marketing
  • Prague
  • Czech Republic

About the job

This year we announced a global Company initiative with the aim to make our business grow faster, locally even more relevant and efficient, leveraging all our categories. After the current consultation phase* is completed, we plan to open a role into the new future set up of Danone. Do you want to be a part of our future?

Junior Brand Manager CZ / SK

Pracovní náplň:

  • Řízení svěřených značek s cílem dosažení plánovaných výsledků  ve spolupráci s Brand Managerem
  • Příprava celonárodních promočních aktivit ve spolupráci s ostatními odděleními a partnerskými agenturami
  • Příprava digitální podpory svěřených značek ve spolupráci s media týmem a partnerskými agenturami (YouTube, FB, IG, Pinterest atd.)
  • Tvorba POS materiálů k promočním aktivitám
  • Řízení projektů týkající se uvádění nových výrobků na CZ / SK trh a zastřešení marketingové podpory pro jejich úspěšný start na trhu
  • Řízení marketingového rozpočtu
  • Pravidelná spolupráce s regionálním/globálním týmem, obchodním a finančním oddělením
  • Analýzy tržních podílů svěřených značek
  • Monitoring konkurenčního prostředí

    About you

    Očekáváme:

    • VŠ vzdělání s ekonomickým či marketingovým zaměřením
    • Praxi na podobné pozici min. 1-2 roky
    • Pokročilou znalost anglického jazyka
    • Prezentační dovednosti
    • Kreativní, samostatnou a proaktivní osobnost
    • Schopnost agilního projektového řízení
    • Dobré analytické schopnosti (práce s daty)
    • Dobré komunikativní schopnosti
    • Výbornou znalost MS Office – MS Excel, Powerpoint

    About us

    Nabízíme:

    • Přátelské prostředí
    • Zázemí nadnárodní společnosti
    • Roční bonus
    • Stravenky, Benefity formou cafeterie
    • 5 týdnů dovolené, 5 sick days

    *Consultation phase will finish once the works councils in the countries will give their advice, planned around end of Q3. Then the implementation of the new organisation will be possible.

    Application procedure

    • Resume and Cover letter

    • Interview #1

    • Interview #2

    • Welcome