Go to content

PRGM Junior Manager CZ/SK

  • Posted: 1 Oct 2021
  • Sales
  • Prague
  • Czech Republic

About the job

Na pozici PRGM junior manažer pro Českou a Slovenskou republiku aktuálně hledáme někoho kdo by nám pomohl/a s tvorbou analýz, reportů a doporučení pro business.

Náplň práce:

  • Data collection: hodnocení promocí na základě sell-in and sell-out dat z OLAP cube/Nielsen; PNL scorecards a pricing na základě leaflet monitoringu
  • Analýza: průběžná kontrola KPIs, proaktivní návrhy na změnu či úpravu plánovaných aktivit, budování efektivního promo plánu v kooperaci s Key Account Managery; navrhování optimalizace portfolia na základě dat z trhu v kooperaci s Category managementem.
  • Price list management: měsíční updaty price listů
  • Pricing: vytváření price maps a jejich průběžné updaty, návrhy na cenové změny na roční bázi a doporučení nových produktů

About you

Požadavky:

  • VŠ bakalářský level - ekonomického zaměření
  • 2 roky zkušeností na analytické pozici (forecasting, finance controlling, plánování, atd., zpracování a analýza dat)
  • AJ - komunikativní
  • ŘP- B
  • Excel - uživatelský (vzorce, kontingenční tabulky - nutností)
  • Power Query, BI - výhodou
  • velice dobré komunikativní dovednosti
  • agilní a proaktivní přístup

About us

Nabízíme:

  • Práci v přátelském prostředí
  • Zázemí mezinárodní společnosti s vedoucí pozicí na trhu
  • Profesní a osobní rozvoj, vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, 5 Sick days, hybridní model home office vs office policy
  • Příspěvky na vzdělávání, sport, kulturní vyžití, péči o zdraví a cestování

Application procedure

  • Resume and Cover letter

  • Interview #1

  • Interview #2

  • Welcome