Go to content

Marketing Trainee

  • Posted: 14 Jan 2022
  • SNU Management
  • Budapest
  • Hungary

About the job

Marketing gyakornok

Azon diákok számára, akik önállósággal és fejlődési lehetőséggel teli munkára vágynak, vállalatunk egy különleges és izgalmas környezetet biztosít. Ragadd meg ezt a lehetőséget: tanulj, fejlődj és szerezd meg első munkatapasztalatodat egy multinacionális cégnél mint gyakornok!

Feladataid lesznek:

  • Dokumentumok, kérelmek, szerződések adminisztratív kezelése
  • Külsős rendezvényszervezőkkel kapcsolattartás
  • PO-k készítése
  • Számlák kezelése
  • Kollégákkal való aktív kapcsolattartás
  • GDPR nyilatkozatok kezelése

About you

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Minimum heti 20 óra vállalása (igény szerinti irodai jelenléttel)
  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, PPT)
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

About us

Amit kínálunk:

  • Tanulás, fejlődés egy piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
  • Támogató, összetartó, barátságos csapat
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Akár szakmai gyakorlat igazolása
  • Céges laptop, mobiltelefon

Application procedure

  • Resume and Cover letter

  • Interview #1

  • Interview #2

  • Welcome