Where do you want to work?

Sales

Healthcare Coordinator (zástup za MD)

  • Tschechien
  • PRAHA
  • On-site
  • Veröffentlicht: 9 Juli 2024
mobile

Über den Job

Do našeho Special Nutrition tímu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Healthcare Coordinator, který/á bude pravou rukou našeho sales a marketingového týmu v administrativních a organizačních úkolech. Jedná se o plný úvazek se smlouvou na dobu určitou (zástup za MD).

Náplň práce:

  • Koordinace a příprava Cycle meetingů (pravidelné setkání celého SN týmu)
  • Správa objednávek a fakturace
  • Compliance agenda – zpracování smluvní dokumentace (podpisy, evidence, archivace)
  • Příprava podkladů a zajištění účasti na kongresech a workshopech
  • Zajišťování závozů produktových materiálů

Über Dich

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe na administrativní/koordinátorské pozici
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • Zkušenosti s objednávkovými systémy – výhodou (pracovat s našimi interními objednávkovými systémy vás samozřejmě naučíme)
  • Znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
  • Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1)
  • Řidičský průkaz (sk.B)
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
  • Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
  • Firemní vzdělávání
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • Benefity formou Cafeterie
  • 26 dnů dovolené, 5 sick days
fdgdgf

Lerne uns kennen

Unsere 4 Dimensionen übersetzen unsere Vision, so dass jeder Danoner diese für sich nutzen kann.

x