¿Dónde quieres trabajar?

Sales

Key Account Manager

  • Eslovaquia
  • Bratislava
  • On-site
  • Publicado: 6 Sep 2024
mobile

Sobre el trabajo

Hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Key Account Managera, ktorý bude samostatne riadiť spoluprácu u našich kľúčových zákazníkov v predajnom kanáli Retail & Drug Store. Radi medzi seba uvítame osobnosť, ktorá má obchodného ducha, silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti a pozitívny prístup. Budeme sa tešiť na vaše reakcie!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za plnenie predajných cieľov a zvolenej stratégie spolupráce
  • Rozvíjanie a udržiavanie silných vzťahov a spolupráca s pridelenými kľúčovými zákazníkmi(moderného trhu)
  • Úzka spolupráca a koordinácia s obchodnými partnermi a internými tímami (obchodní zástupcovia, Category Management, Trade Marketing a pod.) s cieľom splniť ciele a očakávania našich zákazníkov
  • Tvorba cenových ponúk, predajných plánov a rozpočtov
  • Monthly forecast, reporting
  • Vyjednávanie a nastavovanie obchodných podmienok
  • Kontrola realizácie dojednaných obchodných podmienok a zaistenie revízie plnenia plánu
  • Zodpovednosť za zverený budget

Sobre ti

Požiadavky:

  • Minimálne 4 roky práce na obchodnej pozícii v rámci KA manažmentu v FMCG – podmienkou
  • Znalosť prostredia moderného trhu a drogistických reťazcov – výhodou
  • Analytické a business myslenie
  • Prezentačné a vyjednávacie schopnosti na vysokej úrovni
  • Orientácia na zákazníka a výsledky, “ťah na bránku”
  • Vodcovská osobnosť s rozvinutou schopnosťou tímovej práce
  • Znalosť anglického jazyka minimálne na komunikatívnej úrovni (B2)
  • Pokročilá znalosť MS Office (predovšetkým Excel; Word, PowerPoint)
  • Vodičský preukaz (sk.B
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Ponúkame:

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
  • Firemné auto na súkromné účely
  • Kvartálny bonusový system
  • Interné školenia a možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
  • Týždeň dovolenky naviac, 5 dní sick days, 1 deň narodeninového voľna naviac
  • Systém Cafeterie, príspevok na penzijné/životné poistenie, zamestnanecký akciový program, naše produkty v kancelárii pre zamestnancov, firemné akcie, krátke piatky a mnoho ďalších benefitov
fdgdgf

Conózcanos

Dedicada a llevar la salud a través de la alimentación al mayor número de personas posible, somos una empresa líder mundial en alimentación y bebidas basada en cuatro negocios: Lácteos Esenciales y Productos Vegetales, Aguas, Nutrición Infantil y Nutrición Médica.

Empleos relacionados

x