¿Dónde quieres trabajar?

Marketing

Medical Devices Coordinator

  • República Checa
  • PRAHA
  • On-site
  • Publicado: 2 Sep 2024
mobile

Sobre el trabajo

Do marketingového týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Medical Devices Coordinator, který/á bude oporou našeho týmu dospělé speciální výživy se zaměřením na oblast Medical Devices.

Pracovní náplň:

  • Evidence zápůjček enterálních pump na základě ISO standardů (nemocnice a domovy seniorů) vč. správy systémů pro zápůjčku; tvorba a zpracování smluv s nemocnicemi a zdravotnickými zařízeními
  • Vedení agendy „Home Delivery“ – závozy výživy pacientům po České republice (kontakt se závozci, příprava smluv, fakturace, evidence, reporting)
  • Podpora Field týmu a vykrývání požadavků na aplikační materiál z terénu
  • Zodpovědnost za svěřený budget a investice
  • Launch nových produktů, příprava komunikačních materiálů a podkladů pro field tým (CZ + SK)
  • Compliance agenda (koloběh smluv)
  • Denní dodržování norem ISO 13485 pro Medical Devices a platný člen ISO týmu

Sobre ti

Koho hledáme:

  • Praxe na obdobné administrativní pozici 1-2 roky podmínkou
  • Zkušenost s medical devices výhodou
  • Komunikativnost, proaktivní přístup, ochota učit se nové věci
  • Analytické, systematické a logické myšlení
  • Schopnost samostatného rozhodování a akceptace vysoké zodpovědnosti
  • Odolnost vůči stresu, asertivita a schopnost prioritizovat
  • Komunikativní znalost AJ (B2)
  • Pokročilá znalost MS Office
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
  • Hybridní režim (část práce z domova, část z kanceláře)
  • Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
  • Příjemný office blízko metra Chodov
  • Firemní vzdělávání
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • Benefity formou Cafeterie
  • 26 dnů dovolené, 5 sick days
fdgdgf

Conózcanos

Dedicada a llevar la salud a través de la alimentación al mayor número de personas posible, somos una empresa líder mundial en alimentación y bebidas basada en cuatro negocios: Lácteos Esenciales y Productos Vegetales, Aguas, Nutrición Infantil y Nutrición Médica.

x