¿Dónde quieres trabajar?

Operations

Planning Trainee CZSK

  • República Checa
  • PRAHA
  • On-site
  • Publicado: 18 Sep 2024
mobile

Sobre el trabajo

Do našeho Planning týmu v Praze hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Planning Trainee CZSK, který/á se bude podílet plánování poptávky s cílem zajistit krátkodobou dostupnost hotových výrobků, a to v souladu se standardy, prodejními plány, přidělovacími politikami a procesem S&OP společnosti Danone.

Náplň práce:

  • Demand forecasting (krátkodobé forecasty na úrovni SKU)
  • Spolupráce s různými odděleními (Sales, Finance, Supply Chain and Marketing)
  • Reporting (denní a týdenní reporty dodávek, objednávek, CSL, sledování a zlepšování přesnosti forecastů, prezentace pro Sales)
  • Podpora SAP IBP systému (na uživatelské úrovni)
  • Podpora Demand Planningu a Supply Planningu s ad hoc úkoly

Sobre ti

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (Bc.) s ekonomickým/technickým zaměřením
  • Zkušenosti s analytickými úkoly/prací
  • Fokus na detail a silné analytické myšlení
  • Plynulá angličtina a čeština/slovenština
  • Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
  • Znalost SAP IBP, SAP APO je výhodou
  • Zákaznicky orientovaný člověk, co se nebojí řešit problémy
  • Komunikativní týmový hráč s ochotou podporovat tým a byznys
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
  • Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
  • Firemní vzdělávání
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • Benefity formou Cafeterie
  • 26 dnů dovolené, 5 sick days
fdgdgf

Conózcanos

Dedicada a llevar la salud a través de la alimentación al mayor número de personas posible, somos una empresa líder mundial en alimentación y bebidas basada en cuatro negocios: Lácteos Esenciales y Productos Vegetales, Aguas, Nutrición Infantil y Nutrición Médica.

x