Où voulez-vous travailler ?

Marketing

Junior Brand Manager CZSK

  • République Tchèque
  • PRAHA
  • On-site
  • Publié le: 19 Sept 2024
mobile

A propos de l'offre

Pracovní náplň:

  • Řízení značky s cílem dosažení plánovaných výsledků ve spolupráci s CEE Brand Managerem
  • Příprava celonárodních promočních aktivit ve spolupráci s ostatními odděleními a partnerskými agenturami
  • Příprava mediální podpory ve spolupráci s media týmem a partnerskými agenturami (TV, YouTube, FB, IG, Pinterest atd.)
  • Tvorba POS materiálů k promočním aktivitám
  • Řízení projektů týkající se uvádění nových výrobků na CZ / SK trh a zastřešení marketingové podpory pro jejich úspěšný start na trhu
  • Řízení marketingového rozpočtu
  • Pravidelná spolupráce s regionálním/globálním týmem, obchodním a finančním oddělením
  • Analýzy tržních podílů
  • Monitoring konkurenčního prostředí

A propos de vous

Koho hledáme:

  • VŠ vzdělání s ekonomickým či marketingovým zaměřením (absolvent/ka nebo student/ka posledního ročníku)
  • 1-2 roky zkušeností na marketingové pozici
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (min. B2)
  • Prezentační dovednosti
  • Kreativní, samostatnou a proaktivní osobnost
  • Schopnost agilního projektového řízení
  • Dobré analytické schopnosti (práce s daty)
  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Výbornou znalost MS Office – MS Excel, Powerpoint
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Tým skvělých kolegů - tykáme si tady a zakládáme si na přátelském prostředí
  • Hybridní režim (část práce z domova, část z kanceláře)
  • Pracovní laptop a telefon i k soukromným účelům
  • Příjemný office blízko metra Chodov
  • Firemní vzdělávání
  • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz
  • Benefity formou Cafeterie
  • 26 dnů dovolené, 5 sick days
fdgdgf

Nos engagements reposent sur quatre pilliers qui permettent à chaque Danoner d'exprimer notre vision de façon unique.

Découvrez notre culture et partagez la votre!

x