Where do you want to work?

Manufacturing

Elektromechanik

  • Poland
  • BIERUN
  • On-site
  • Permanent Full-Time
  • Posted: 10 Sep 2024
desktop
mobile

About the job

Jako firma Danone aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromechanik.

Elektromechanik w fabryce Danone w Bieruniu odpowiada za gotowość produkcyjną maszyn i urządzeń poprzez wykonywane przeglądy, usuwanie awarii, a także wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

About you

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, naprawy maszyn i urządzeń; Utrzymywanie ich w pełnej gotowości eksploatacyjnej
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie usprawnień technicznych
  • Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową eksploatację

WYMAGANIA:

  • uprawnienia SEP 1KV
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakresie prewencji i usuwania awarii
  • umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym (6:50-14:50, 14:50-22:50, 22:50-6:50)

Do podjęcia zatrudnienia wymagana jest książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, jeśli jej nie posiadasz pracodawca pokryje koszt jej wyrobienia.

Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Danone, a także coroczną podwyżkę i kwartalną premię.
  • Zbiorowy dojazd do pracy m. in. z Tychów, Oświęcimia, Jaworzna i Mysłowic.
  • Cotygodniowy pakiet produktów Danone dla każdego pracownika.
  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów, które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport czy ubezpieczenie na życie.
  • Program rekomendacji pracowników w kwocie 2 tys. złotych.
  • Parking dla pracowników.

Dołączając do zespołu fabryki Danone w Bieruniu zdobędziesz cenne doświadczenie, i będziesz mieć wpływ na procesy wytwarzania produktów, które trafiają na rynek polski oraz do przeszło 20 krajów w Europie.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

fdgdgf

Job details

Dedicated to bringing health through food to as many people as possible, we are a leading global food & beverage company built on four businesses: Essential Dairy and Plant-Based Products, Waters, Early Life Nutrition and Medical Nutrition.

x