Where do you want to work?

Manufacturing

Energetyk

  • Poland
  • BIERUN
  • On-site
  • Posted: 9 Aug 2024
desktop
mobile
Energetyk

About the job

Jako firma Danone aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Energetyka. Jeśli posiadasz odpowiednie uprawnienia i chcesz pracować w przyjaznym, wspierającym zespole to oferujemy Ci umowę o pracę u lidera produktów mlecznych oraz duże możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych w celu realizacji założonych planów produkcyjnych
  • Podejmowanie akcji mających na celu zapewnienie, jakości mediów energetycznych (woda surowa, powietrze, woda lodowa, chłodnictwo)
  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych w obszarze odpowiedzialności w celu utrzymania ciągłości dostaw mediów energetycznych
  • Przedstawianie przełożonemu propozycji ulepszeń i działań, mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów, zmniejszanie strat,
  • Realizacja prac wynikających z harmonogramów i zleconych przeglądów urządzeń elektroenergetycznych oraz prac konserwacyjnych zgodnie z przyjętym terminarzem
  • Dokonywanie drobnych przeglądów i remontów prewencyjnych urządzeń energetycznych w podległym obszarze

About you

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne/ średnie,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (gotowość do pracy również w weekendy),
  • Znajomość maszyn, urządzeń i systemów elektroenergetycznych i energetycznych,
  • Aktualne uprawnienia kwalifikacyjne G2 i G3 w zakresie eksploatacji, obsługi, konserwacji, remontów i prac kontrolno pomiarowych urządzeń energetycznych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • Nie wymagamy posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (pracodawca pokrywa koszt jej wyrobienia).
  • Umiejętność szybkiego reagowania, koncentracji i podzielności uwagi.
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Danone, a także coroczną podwyżkę i kwartalną premię,
  • Dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport czy ubezpieczenie na życie.
  • Zbiorowy dojazd do pracy m. in. z Tychów, Oświęcimia, Jaworzna i Mysłowic.
  • Cotygodniowy pakiet produktów Danone dla każdego pracownika.

Dołączając do zespołu fabryki Danone w Bieruniu zdobędziesz cenne doświadczenie, i będziesz mieć wpływ na procesy wytwarzania produktów, które trafiają na rynek polski oraz do przeszło 20 krajów w Europie.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

fdgdgf

Job details

Dedicated to bringing health through food to as many people as possible, we are a leading global food & beverage company built on four businesses: Essential Dairy and Plant-Based Products, Waters, Early Life Nutrition and Medical Nutrition.

x