Where do you want to work?

Manufacturing

Magazynier Wózkowy

  • Poland
  • BIERUN
  • On-site
  • Posted: 16 Sep 2024
desktop
mobile

About the job

Jako firma Danone aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera Wózkowego w Magazynie Centralnym. Jeśli masz uprawnienia UDT i chcesz pracować w przyjaznym, wspierającym zespole to oferujemy Ci umowę o pracę u lidera produktów mlecznych oraz duże możliwości rozwoju zawodowego.

Nasz magazyn utrzymuje optymalną temperaturę około 5 stopni, co jest kluczowe dla zachowania najwyższych standardów jakości naszych produktów. Wiemy, że praca w takich warunkach może wydawać się wyzwaniem, ale zapewniamy odpowiednie ubrania ochronne, posiłki regeneracyjne i komfortowe warunki pracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunki i załadunki dostaw
  • Obsługa regałów oraz innych urządzeń infrastruktury magazynowej
  • Cykliczne inwentaryzacje
  • Obsługa programu magazynowego
  • Zgłaszanie propozycji i usprawnień, uczestnictwo w akcjach korygujących w procesie ciągłego doskonalenia
  • Współpraca z innymi działami
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

About you

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (gotowość do pracy również w weekendy)
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych nie jest wymaganie, jednak będzie to dodatkowym atutem.
  • Nie wymagamy posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (pracodawca pokrywa koszt wyrobienia książeczki)
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Danone,
  • premia kwartalna,
  • transport pracowniczy m. in. z Tychów, Oświęcimia, Jaworzna i Mysłowic,
  • stołówka pracownicza,
  • pakiet opieki medycznej LuxMed,
  • karta Multisport,
  • ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę,
  • program poleceń pracowniczych – poleć swojego znajomego do pracy w Danone i otrzymaj 2500zł,
  • dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub/i w weekend,
  • dofinansowanie do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą” oraz dofinansowania do wypoczynku dzieci,
  • cotygodniowy pakiet produktów Danone dla każdego pracownika,
  • 30% zniżka pracownicza na produkty Nutridrink,
  • dodatkowy 1 dzień urlopu dla świeżo upieczonego taty,
  • możliwość skorzystania z prywatnego porodu,
  • wyprawka dla nowonarodzonego dziecka,
  • dofinansowania świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • parking dla pracowników,
  • darmowa kawa/herbata,
  • zapomogi dla pracowników, pożyczka na 4 kąty,
  • dostęp do platformy „Benefituj z DANONE” zawierającej szeroki wachlarz zniżek i rabatów na produkty i usługi z różnych kategorii (m.in. kultura, sport, zdrowie i uroda, edukacja, elektronika, żywność, itp.).
fdgdgf

Job details

Dedicated to bringing health through food to as many people as possible, we are a leading global food & beverage company built on four businesses: Essential Dairy and Plant-Based Products, Waters, Early Life Nutrition and Medical Nutrition.

x