Where do you want to work?

Sales

Medicínsky reprezentant - Healthcare Nutrition Advisor

  • Slovakia
  • Bratislava
  • On-site
  • Posted: 1 Jul 2024
mobile

About the job

Do nášho tímu Healthcare Adult hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Healthcare Nutrition Advisor, ktorý/á bude samostatne a profesionálne propagovať produkty našej spoločnosti, budovať vzťahy so zákazníkmi a plniť ciele v oblasti predajov vo zverenom regióne (od Popradu po Sninu). Radi medzi seba uvítame osobnosť, ktorá má obchodného ducha, silné komunikačné schopnosti a pozitívny prístup. Tešíme sa na vaše reakcie!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za plánovanie a rozvoj obchodu vo zverenom regióne (BJ, HN, KK, LE, ML, PP, PO, SB, SV, SL, SP, SK, VT)
  • Identifikácia príležitostí a aktívna propagácia produktov
  • Komplexná starostlivosť o zverené portfólio klientov
  • Návšteva nemocníc, lekárov a DS
  • Pravidelný reporting výsledkov predaja
  • Monitoring trhu
  • Úzka spolupráca a koordinácia s internými tímami (Pharma, KAMs, Marketing, Medical, HR, Finance, Operations)
  • Účasť na kongresoch a organizovanie seminárov
  • Účasť na tímových meetingoch (Cycle meetingy, operatívne meetingy, produktové školenia a ďalšie)

About you

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti medicíny, farmácie alebo prírodných vied
  • Minimálne 2 roky praxe na ako medicínsky reprezentant
  • Prezentačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
  • Orientácia na zákazníka a na výsledky
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Pokročilá znalosť MS Office (Excel; Word, PowerPoint)
  • Vodičský preukaz (B), bydlisko v regióne je podmienkou
Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

Čo ponúkame:

  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
  • Firemné auto na súkromné účely
  • Kvartálny bonusový system
  • Interné školenia a možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
  • Týždeň dovolenky naviac, 5 dní sick days, 1 deň narodeninového voľna naviac
  • Systém Cafeterie, príspevok na penzijné/životné poistenie, zamestnanecký akciový program, naše produkty v kancelárii pre zamestnancov, firemné akcie, krátke piatky, ovocné utorky a mnoho ďalších benefitov

V našej spoločnosti uznáváme rozmanitosť. To zahŕňa komplexný a férový prístup ku všetkým kandidátom/kandidátkam bez ohľadu na ich rasu, farbu pleti, náboženstvo, pohlavie, sexuálnu orientáciu, genderovoú identitu, národnosť alebo zdravotné znevýhodnenie.

fdgdgf

Job details

Dedicated to bringing health through food to as many people as possible, we are a leading global food & beverage company built on four businesses: Essential Dairy and Plant-Based Products, Waters, Early Life Nutrition and Medical Nutrition.

x