Where do you want to work?

Manufacturing

Operator Urządzeń Technologicznych

  • Poland
  • OPOLE
  • On-site
  • Permanent Full-Time
  • Posted: 30 Jan 2024
desktop
mobile

About the job

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej;
  • Dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą;
  • Czyszczenie linii produkcyjnej;
  • Obsługa urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik odów, analizator tlenu itd);
  • Wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;

About you

Nasze wymagania

Oczekujemy że aplikując na to stanowisko, masz przynajmniej minimalne zdolności techniczne oraz chęć rozwoju w branży produkcyjnej, a umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość dużo ułatwią Tobie wdrożenie i pracę. Na większości dostępnych w tej chwili stanowisk oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.B.;

Ważna dla nas jest Twoja dyspozycyjność do pracy zmianowej, ponieważ Fabryka pracuje w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

Mile widziane

Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Default Content image desktop
Default Content Image Mobile

About Danone

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, Ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, szkolenia energetyczne);
fdgdgf

Job details

Dedicated to bringing health through food to as many people as possible, we are a leading global food & beverage company built on four businesses: Essential Dairy and Plant-Based Products, Waters, Early Life Nutrition and Medical Nutrition.

x