Go to content

Orvoslátogató

  • Posted: 4 Nov 2021
  • Medical & Health Affairs
  • Budapest
  • Hungary

About the job

Új munkatársunkat keressük ORVOSLÁTOGATÓI munkakörbe

Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Fejér megye területére, illetve néhány Budapest környéki településre.

Feladatok:

  • Az éves tervek meghatározott elvárások szerinti forgalom biztosítása és növelése.
  • Képviselet, kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel (elsősorban szakorvosokkal, háziorvosokkal).
  • A látogatások megtervezése, lebonyolítása és információk visszacsatolása a cég felé.
  • Az új készítmények bevezetésének gyorsítása és az eredményes piaci szereplés elősegítése.
  • Időszakos elemzések, összefoglalók készítése a területen elért értékesítési eredményekről, információkról.
  • Kongresszusokon, kiállításokon való részvétel.
  • Területi adminisztrációs munka.

Amit kínálunk

  • Vállalati személygépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Motiváló bérezési csomag és egyéb juttatások
  • Támogató, elkötelezett, barátságos csapat
  • Bizalmon alapuló, dolgozóbarát munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Multinacionális környezet

About you

Elvárások:

  • 2-3 éves értékesítési gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség (dietetikus, gyógyszerész előny)
  • Számítógép felhasználói ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Előny: gyógyszeripari cégnél szerzett értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Üzleti szemlélet
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • Határozott fellépés
  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság

About us

Magyarországon a Danone két hazai vállalata a Danone Magyarország Kft. és a Numil Hungary Tápszerkereskedelmi Kft. több, mint harminc éves múltra tekint vissza. A Danone Kft. a friss tejtermék és a növényi alapú termékek területén, míg a Numil Kft. (www.nutricia.hu) csecsemőtápszerei és speciális gyógyászati célra szánt élelmiszerei révén vált ismerté hazánkban. A sokéves szakmai múltra és tudásra építve, nemzetközi partnereinkkel együttműködve arra törekszünk, hogy magas minőségű választékot és a kiegyensúlyozott táplálkozást támogató termékeinkkel segítsük az embereket az életük első 1000 napjától kezdve egészen az időskorig.

Application procedure

  • Resume and Cover letter

  • (Video) call

  • Interview #1

  • Interview #2

  • Welcome